جراحي زيبايي شكم عوارض جبران ناپذيري به دنبال دارد

وي يادآورشد: بسياري از مبتلايان به چاقي به جاي استفاده از رژيم هاي مناسب غذايي و انجام فعاليت هاي ورزشي به اين نوع راهكار متوسل مي شوند. 
حسيني تصريح كرد: عواملي مانند ژنتيك و محيط بر چاقي افراد تاثير گذار است و معمولا اين روند با الگوي غذايي نامناسب از قبيل پرخوري هاي زياد زمينه بيشتر اين معضل به ويژه چاقي در ناحيه شكم را به دنبال دارد. 
وي اظهار كرد: هم اكنون سه نوع عمل جراحي پلاستيك شكم (ابدومينوپلاستي يا تامي تاك)،ليپوساكشن ( خارج كردن چربي زير پوستي ) و يا تركيب اين دو روش استفاده مي شود كه اگرچه به ظاهر موفقيت آميز بوده و موجبات رضايت فرد را فراهم كند اما عوارضي را به دنبال دارد. 
اين فوق تخصص جراحي پلاستك مركز آموزشي تخصصي و فوق تخصصي آيت الله موسوي زنجان، عفونت، تجمع مايع، از دست دادن پوست، درد و تورم پاها را از جمله عوارض جراحي زيبايي شكم بيان كرد و گفت: بسياري از متقاضياني كه براي انجام اين نوع عمل مراجعه مي كنند در مورد عواقب و عوارض هاي آن بي اطلاع هستند. 
وي خاطرنشان كرد: ورزش و انجام فعاليت هاي ورزشي بهترين راهكار براي كاهش وزن و رفع معضل چاقي است كه بايد بيش از روش هاي ديگر لاغري از جمله اعمال جراحي مورد توجه قرار گيرد. 
منبع: ايرنا

[ بازدید : 11 ]

[ شنبه 27 آبان 1396 ] 16:03 ] [ سارا کرمی ]

[ ]

ساخت وبلاگ قیمت گوشت برزیلی سایت تفریحی خبری دستگاه کپی
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]